Ważne wydarzenia

Dzień Kobiet w przedszkolu
14 marca 2024

8 marca w Gminnym Przedszkolu "Gromadka Misia Uszatka" chłopcy byli prawdziwymi super chłopakami. Obdarowali koleżanki z grup kwiatkami. ...

Wydarzenia archiwalne

Gmina Rzgów

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie

bip-logo

librus-logo

Wizyta Ambasadora Gruzji w Przedszkolu

25 września 2023,

W dniu 23 września 2023 roku Samorząd Gminy Rzgów gościł Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Gruzji w RP Dianę Zhgenti wraz z Radcą Ambasady Dianą Balardziszvili oraz Asystentką Pani Ambasador Gvantsą Retiani Rogowy.

Jednym z punktów pobytu gości w naszej gminie była wizyta pani Ambasador i towarzyszących  Jej osób w rzgowskim przedszkolu. Dyrektor oprowadził gości po placówce, pokazując sale zajęć, plac zabaw i nowoczesną kotłownię z pompami ciepła. Pani Ambasador szczególnie spodobały się kolorowe sale, pełne zabawek. Na zakończenie wizyty przekazała na ręce dyrektora prezent dla dzieci w postaci książek z gruzińskimi bajkami w języku angielskim.

W spotkaniu udział wzięli także Starosta Powiatu Konińskiego Stanisław Bielik, Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz, Radni Gminy Rzgów i Przedstawiciele Urzędu Gminy.

zd12
zd11